ثبت‌نام پیش دبستانی مهدالرضا سال تحصیلی جدید سال 1402_1401

ثبت‌نام پیش دبستانی مهدالرضا سال تحصیلی جدید سال 1402_1401

آموزش قرآن به روش قصه و بازی در کلاس های حضوری

✅ زمان ثبت نام: ۲ تا ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

📣 سن ثبت نام: متولدین نیمه دوم ۱۳۹۵ و نیمه اول ۱۳۹۶

یه پیش دبستانی مذهبی عالی برای فرزند دلبندتون

جهت مشاهده جزئیات و ثبت نام و شعب مهدالرضا اینجا را کلیک کنید.

مهدالرضا(علیه السلام) در حقيقت آموزش روخواني قرآن كريم به روش قصه ، شعروبازی به كودكان 5 سال تمام است كه  در 90 جلسه آموزشی 2ساعته مجموعا 180 ساعت برگزار مي‌شود. در مهدالرضا‌(عليه السلام) ضمن تأكيد بر اين سبك، ديگر موضوعات مورد نياز كودكان هم با شيوه‌هايي شاد و جذاب به آنها آموزش داده‌ مي‌شود. در اين طرح فراگيران در قالب چند داستان، ابتدا با حروف و صداها آشنا شده و سپس قادر به شناسايي و نهايتاً خواندن آنها مي‌شوند و در ادامه تركيبات و كلمه‌خواني را فرا گرفته تا به توانايي روخواني قرآن كريم با رعایت نکات تجویدی و لهجه عربی مي‌رسند.

اين دوره كه هر ساله از مهر ماه آغاز شده و تا خرداد سال بعد ادامه مي‌يابد، با برگزاري كلاس‌هاي قرآني (هفته‌اي سه روز در جلسات دو ساعته )در مساجد و حسينيه‌هاي سطح شهر مشهد ومساجد ومهدکودک های31 استان کشور که داراي کانون های خدمت رضوي كه به عنوان مراكز قرآن رضوي تعيين شده‌اند، تلاش كرده‌است تا ضمن آموزش روخواني قرآن كريم به روش قصه و بازي ، بعضي از سوره‌هاي كوتاه، آشنايي با ائمه معصومين عليهم السلام، آيات و روايات كاربردي آشنایی با مناسبت های ملی ومذهبی و مفاهيم پيش دبستاني را هم به فراگيران خود آموزش دهد.

جهت مشاهده جزئیات و ثبت نام و شعب مهدالرضا اینجا را کلیک کنید.

دیدگاه ها 1

یک دیدگاه در “ثبت‌نام پیش دبستانی مهدالرضا سال تحصیلی جدید سال 1402_1401”

    الهه رمضانی

    سلام چراهزینه مهدالرضابرای همه مناطق شهریکیه اماازلحاظ امکانات زمین تاآسمون فرق داره بچه هادرپورسینادرمسجدجوادالآئمه به سبک قرون وسطی دارن آموزش میبینن حتی سرویس بهداشتی ندارن روی زمین مینشینن امادروکیل آبادوقاسم آبادبهترین امکانات رودارن خواهشآنظارت کنید

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
برای چت در WhatsApp یکی از اعضای پشتیبانی رو انتخاب کن