ثبت نام مسکن ویژه طلاب و روحانیون تهران

به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم فاقد مسکن که محل صدور شناسنامه یا سکونت ایشان در استان تهران می‌باشد می رساند:
معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز و با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران، اقدام به ثبت نام در پروژه مسکونی خرداد می نماید.

معاونت مسکن مرکز خدمات حوزه‌های علمیه در راستای کمک به تأمین مسکن طلاب و روحانیون معزز و با همکاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران، اقدام به ثبت نام در پروژه مسکونی خرداد واقع در مرتضی گرد به نشانی اتوبان آزادگان – قبل از تقاطع بزرگراه خلیج فارس – منطقه مرتضی گرد-خیابان پیروزی-انتهای خیابان امام خمینی – اراضی 21 هکتاری با مشخصات ذیل می نماید. لذا در صورت تمایل و داشتن توانائی مالی تا تاریخ 1401.03.30 جهت ثبت نام و تحویل مدارک به مرکز خدمات استان تهران به نشانی تهران، خیابان آزادی، مسیر شرق به غرب، بعد از تقاطع نواب، جنب بنیاد ملی نخبگان کوچه شهید طاهرنیا پلاک 1 مراجعه نمایید.
موقعیت پروژه:
اتوبان آزادگان – منطقه مرتضی گرد- خیابان پیروزی- انتهای خیابان امام خمینی -اراضی 21 هکتاری.
مشخصات پروژه:
1- تعداد 100 واحد مسکونی، شامل واحدهای یک خوابه با متراژ تقریبی 70-68 مترمریع و واحدهای دو خوابه با متراژ تقریبی 115-100 متر مربع می‌باشند.
2- بنیاد مسکن به تعداد متقاضی معرفی شده بر اساس دسته بندی بلوک و تعداد واحد ، نسبت به شروع عملیات ساخت و ساز اقدام می‌نماید.
3- قیمت پایه پیش فروش هر متر مربع مبلغ 170.000.000 ریال به صورت علی الحساب می‌باشد و با توجه به مرغوبیت واحدها و طبقات این مبلغ متغیر بوده که پس از شروع عملیات ساختمانی و در زمان عقد قرارداد ، قطعی و از خریداران دریافت خواهد شد.
4- نحوه پرداخت بهای واحد به شرح ذیل می‌باشد :
35% نقد ، همزمان با انعقاد قرارداد
60% در اقساط 24 ماهه
5% در زمان تحویل واحد
5- هزینه انشعابات و هزینه محوطه‌سازی در پایان کار جداگانه محاسبه و اخذ خواهد شد.
6- مبنای تسویه‌حساب کامل و انتقال سند، صورت‌مجلس تفکیکی اداره ثبت می‌باشد.
7- در صورت درخواست متقاضی با معرفی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وام 50 میلیون تومانی از بانک قرض‌الحسنه رسالت با سود 2% قابل دریافت و واریز به حساب بنیاد مسکن می‌باشد.
8- دریافت کنندگان تسهیلات موظف خواهند بود مدارک و وثایق درخواستی بانک را به بانک عامل ارائه نمایند و در صورت عدم سپردن وثایق و تضامین لازم بر اساس ضوابط و مقررات بانک ، پرداخت تسهیلات ممکن نخواهد بود و در این صورت چنانچه متقاضی قادر به تکمیل وجه ظرف مدت 10 روز نباشد ، بنیاد می‌تواند نسبت به معرفی افراد جایگزین اقدام نماید .
9- متقاضیان واجد شرایط طی نامه از سوی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت انعقاد قرارداد واگذاری معرفی می‌گردند.
شرایط ثبت‌نام:
1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران؛
2- دارای کد پذیرشی فعال در مرکز خدمات حوزه های علمیه و امکان استفاده از کلیه خدمات مرکز؛
3- محل صدور شناسنامه یا سکونت متقاضی در استان تهران؛
4- دارای تراز تحصیلی 6 به بالا؛
5- مرد و متأهل؛
6- غیر شاغل؛
7- فاقد مسکن شخصی؛
8- عدم استفاده از خدمات مسکن مرکز خدمات؛
مدارک موردنیاز:
1- یک سری کپی خوانا از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی و همسر ایشان؛
2- یک سری کپی خوانا از پشت و روی کارت ملی متقاضی و همسر ایشان؛
3- مراجعه حضوری به مرکز خدمات استان تهران جهت تأیید شرایط اولیه، استعلامات ادارات مربوطه و دریافت شماره حساب جهت واریز و تکمیل فرم‌های ثبت نام؛
تذکرات مهم:
1- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه درصدد فراهم نمودن تسهیلاتی برای اعضای پروژه می‌باشد.
2- با توجه به ظرفیت محدود واحدهای پروژه در صورت پیش ثبت نام بیش از ظرفیت پروژه مطابق با امتیازبندی و اولویت‌بندی و همچنین کسانی که زودتر ثبت نام قطعی و مبالغ مربوطه را به حساب پروژه واریز نمایند اقدام خواهد شد.
3- مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به منظور کمک به تأمین مسکن طلاب با همکاری و عقد تفاهم‌نامه مشترک با نهادهای متولی مسکن (راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، تعاونی و غیره) نسبت به شناسایی پروژه‌های فاقد متقاضی و معرفی به طلاب واجد شرایط اقدام می‌نماید. لذا هرگونه افزایش قیمت، تأخیر در تحویل، نواقص و معایب ساخت و هرگونه عدم ایفای تعهدات بر عهده نهاد متولی ساخت بوده و مرکز صرفاً نقش شناسایی و معرفی به طلاب را دارد. فلذا تعهدات مالی و فنی فی‌مابین طلاب و نهاد متولی پروژه هیچ‌گونه مسئولیتی را متوجه مرکز نمی‌نماید. و در صورت بروز اختلاف مرجع رسیدگی بدواً از طریق نهاد متولی پروژه و در صورت عدم توافق با مراجع قانونی می‌باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 61085321-021 تماس حاصل فرمایید

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
برای چت در WhatsApp یکی از اعضای پشتیبانی رو انتخاب کن