پذیرش سرباز طلبه در سازمان عقیدتی نیروی انتظامی فراجا

barakat:
حوزه/ حجت الاسلام مهدوی طلب از آغاز جذب طلاب و روحانیون جهت گذراندن خدمت سربازی در فراجا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه از تهران، حجت الاسلام مهدی مهدوی طلب در جمع خبرنگاران از طلاب و روحانیون سراسر کشور برای گذراندن خدمت سربازی در فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران دعوت کرد.

رئیس دفتر امور روحانیون عقیدتی سیاسی فراجا افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند که «حضور روحانیون در جای جای ارگان‌ها یک حضور اثر بخش است و استمرار حرکت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی با حضور روحانیت شکل و سرعت می گیرد»، در همین راستا سازمان عقیدتی سیاسی فراجا از طلاب و روحانیون واجد شرایط و علاقمند و ولایی که دارای روحیه جهادی و انقلابی هستند دعوت می کند جهت گذراندن خدمت مقدس سربازی در مقرهای نظامی، کلانتری‌ها ، پاسگاه‌ها و پلیس‌های تخصصی برای انجام امور فرهنگی، معنوی و تبلیغی حضور یابند.

وی افزود: روحانیونی عزیزی که فراجا را برای انجام خدمت مقدس و مبارک سربازی انتخاب می‌کنند، در اولویت جذب و گزینش سازمان عقیدتی سیاسی فراجا هستند.

حجت الاسلام مهدوی طلب خاطرنشان کرد: از نمایندگان طلاب، مدیریت حوزه های علمیه، اساتید و علما در سراسر کشور تقاضا داریم طلاب و روحانیون توانمند با روحیه جهادی و انقلابی را برای حضور در این مجموعه در راستای تحقق و تربیت پلیس تراز انقلاب اسلامی و جامعه قرآنی تشویق و ترغیب نمایند.

شیوه ثبت‌نام

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و شیوه ثبت‌نام به مراکز عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهر خود در سراسر کشور مراجعه نمایند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
برای چت در WhatsApp یکی از اعضای پشتیبانی رو انتخاب کن